KSSP 2023 Başlıyor

KSSP 2023 12 Aralık 2023 – 20 Ocak 2024 arasında düzenleniyor.

Bölgesel Çevre Merkezi (REC) Türkiye ve Boğaziçi Üniversitesi Yaşamboyu Eğitim Merkezi (BÜYEM) ortaklığı ve UN SDSN Türkiye işbirliği ile gerçekleştirilen Kurumsal Sürdürülebilirlik Sertifika Programı (KSSP) 19. dönemi başvuruya açıldı.

Bu yıl 12 Aralık 2023 – 20 Ocak 2024 tarihleri arasında çevrimiçi düzenlenmektedir. on dördüncüsü düzenlenen program, kurumların sürdürülebilirlik çalışmalarının yaygınlaştırılmasını sağlamak için çalışanların konuyla ilgili ayrıntılı bilgilendirilerek mesleki gelişimine destek verilmesini amaçlıyor. Her dönem ilgiyle beklenen sertifika programı senede iki defa gerçekleştiriliyor.

Büyük işletmelerin sürdürülebilirlik, çevre, Ar-Ge, kurumsal iletişim ve strateji gibi farklı alanlarında çalışan uzman ve karar vericilerin katılımı ile kurumların itibarlarını geliştirmeleri için çok önemli fırsatlar sunuyor. KSSP, kurumsal sürdürülebilirlik konusunda özel sektörün ihtiyacına yönelik bilgi ve tecrübe paylaşım platformu sunarken kişisel gelişime katkı sağlıyor.

Programa katılım için son başvuru tarihi 10 Aralık 2023

Ayrıntılı bilgi ve başvuru için tıklayınız.

%d