KSSP 2022 Başlıyor

Bölgesel Çevre Merkezi (REC) Türkiye ve Boğaziçi Üniversitesi Yaşamboyu Eğitim Merkezi (BÜYEM) ortaklığı ve UN SDSN Türkiye işbirliği ile gerçekleştirilen Kurumsal Sürdürülebilirlik Sertifika Programı (KSSP) 15. dönemi başvuruya açıldı.

Bu yıl, 1 Kasım – 8 Aralık 2022 tarihleri arasında hibrit olarak (dersler çoğunlukla çevrimiçi verilecek olup bazı dersler Boğaziçi Üniversitesi Güney Kampüsünde düzenlenecektir) on dördüncüsü düzenlenen program, kurumların sürdürülebilirlik çalışmalarının yaygınlaştırılmasını sağlamak için çalışanların konuyla ilgili ayrıntılı bilgilendirilerek mesleki gelişimine destek verilmesini amaçlıyor. Her yıl ilgiyle beklenen sertifika programı senede bir defa gerçekleştiriliyor.

Büyük işletmelerin sürdürülebilirlik, çevre, Ar-Ge, kurumsal iletişim ve strateji gibi farklı alanlarında çalışan uzman ve karar vericilerin katılımı ile kurumların itibarlarını geliştirmeleri için çok önemli fırsatlar sunuyor. KSSP, kurumsal sürdürülebilirlik konusunda özel sektörün ihtiyacına yönelik bilgi ve tecrübe paylaşım platformu sunarken kişisel gelişime katkı sağlıyor.

Programa katılım için son başvuru tarihi 28 Ekim 2022.

Ayrıntılı bilgi ve başvuru için tıklayınız.

%d