Kurumsal Sürdürülebilirlik Sertifika Programı 2021 Başvurulara Açıldı!

Bölgesel Çevre Merkezi (REC) Türkiye ve Boğaziçi Üniversitesi Yaşamboyu Eğitim Merkezi (BÜYEM) ortaklığı ve UN SDSN Türkiye işbirliği ile gerçekleştirilen Kurumsal Sürdürülebilirlik Sertifika Programı (KSSP) 13. dönemi başvuruya açıldı.

Bu yıl, 30 Mart – 6 Mayıs 2021 tarihleri arasında çevrimiçi olarak on dördüncüsü düzenlenen program, kurumların sürdürülebilirlik çalışmalarının yaygınlaştırılmasını sağlamak için çalışanların konuyla ilgili ayrıntılı bilgilendirilerek mesleki gelişimine destek verilmesini amaçlıyor. Her yıl ilgiyle beklenen sertifika programı senede bir defa gerçekleştiriliyor. (Yoğun ilgi sonucu, 2020 yılında ilk kez yıl içinde iki kez açıldı.)

Büyük işletmelerin sürdürülebilirlik, çevre, Ar-Ge, kurumsal iletişim ve strateji gibi farklı alanlarında çalışan uzman ve karar vericilerin katılımı ile kurumların itibarlarını geliştirmeleri için çok önemli fırsatlar sunuyor. KSSP, kurumsal sürdürülebilirlik konusunda özel sektörün ihtiyacına yönelik bilgi ve tecrübe paylaşım platformu sunarken kişisel gelişime katkı sağlıyor.

Programa katılım için son başvuru tarihi 15 Mart 2021.

Ayrıntılı bilgi ve başvuru için tıklayınız.

%d