Kurumsal Sürdürülebilirlik Sertifika Programı 2018 Kapanış Töreni

REC Türkiye ve Boğaziçi Üniversitesi Yaşamboyu Eğitim Merkezi (BÜYEM) tarafından geliştirilen “Kurumsal Sürdürülebilirlik Sertifika Programı” (KSSP), özel sektörün sürdürülebilirlik çalışmalarını teşvik etme amacı ile 21 Mart – 11 Mayıs 2018 tarihleri arasında Boğaziçi Üniversitesi yerleşkesinde 11. kez düzenlendi.

İşletmelerin ekonomik, sosyal ve çevresel konuları bütüncül bir şekilde iş süreçlerine dâhil etmeleri için destek sağlamayı hedefleyen programa bu yıl özel sektörün öncü kurumlardan toplam 27 kişi katıldı. Bu yılki program; Boğaziçi Üniversitesi Kennedy Lodge’da, 4 Temmuz 2018 Çarşamba günü saat 18.30 – 20.30 arasında yeni ve geçmiş dönem mezunlarının katıldığı resepsiyonda 2018 mezunlarının sertifikalarını almalarıyla son buldu.

Sertifika törenine mezunlar ve eğitmenlerin yanı sıra; Bölgesel Çevre Merkezi (REC) Türkiye ve Boğaziçi Üniversitesi, yönetici ve akademisyenleri katıldı. Katılımcılar sertifikalarını, REC Türkiye Direktörü Rifat Ünal Sayman, BÜYEM Müdürü Dr. Tamer Atabarut, Şişecam Sürdürülebilirlik Direktörü Dr. Katalin Zaim, TURKECO İnşaat ve Enerji İcra Kurulu Başkanı Dr. Duygu Erten, EKOIQ Genel Yayın Yönetmeni Barış Doğru, B-Corp Türkiye Lideri Kerem Okumuş, REC Türkiye Kıdemli Danışmanı Nafiz Güder, Boğaziçi Üniversitesi İşletme Bölümü Öğretim Üyesi Prof. Dr. Eser Borak, Akçansa Hammaddeler ve Çevre Müdürü Özgür Öztürk ve REC Türkiye Proje Yöneticisi Onur Akpulat’ın elinden aldılar.

KSSP 2018 Kapanış töreni basın duyurusu için tıklayınız.