V. İstanbul Karbon Zirvesi: Karbon Yönetimi, Karbon Teknolojileri ve Karbon Ticareti

Sürdürülebilir Üretim ve Tüketim Derneği (SÜT-D) tarafından 26 Nisan 2018 tarihinde gerçekleştirilecek olan V. İstanbul Karbon Zirvesi, kamu, sivil toplum, özel sektör, akademi ve ilgili diğer sektörlerden temsilcileri bir araya getiriyor. Zirve, bölgesel ve küresel karbon piyasaları ve yeşil iklim fonu ile ilgili konuların uluslararası bir platformda tartışılmasını hedefleyerek, bu konularda uygulanabilecek strateji ve potansiyellerin belirlenmesini sağlayacak.

“İklim finansmanı” konusunun odak noktada olacağı bu zirvede, Türkiye’nin konu ile ilgili mevcut durumu ve gelişimi de tartışılacak. Karbon yönetimi ve endüstri sektörü ile Türkiye’nin sanayide iklim değişikliği sürecindeki mücadelesi konuları da zirve programında yer alan başlıklar. REC Türkiye Direktörü Rifat Ünal Sayman, konferansın “Türkiye’nin Sanayide İklim Değişimi ile Mücadelesi” panelinde moderatör olarak yer alıyor.

Konferans programına ulaşmak için tıklayınız.

V. İstanbul Karbon Zirvesi ve önceki zirveler hakkında ayrıntılı bilgi için tıklayınız.

1 Geri Bildirim / Pingback

  1. V. İstanbul Karbon Zirvesi: Karbon Yönetimi, Karbon Teknolojileri ve Karbon Ticareti | V. İstanbul Karbon Zirvesi | Karbon Yönetimi, Karbon Teknolojileri ve Karbon Ticareti

Yorumlar kapalı.