Kurumsal Sürdürülebilirlik Sertifika Programı 2017 Kapanış Töreni

Fotoğraf: Erol Aslan

REC Türkiye ve Boğaziçi Üniversitesi Yaşamboyu Eğitim Merkezi (BÜYEM) tarafından geliştirilen “Kurumsal Sürdürülebilirlik Sertifika Programı” (KSSP), özel sektörün sürdürülebilirlik çalışmalarını teşvik etme amacı ile 5 Nisan – 31 Mayıs 2017 tarihleri arasında Boğaziçi Üniversitesi yerleşkesinde 10. kez düzenlendi.

İşletmelerin ekonomik, sosyal ve çevresel konuları bütüncül bir şekilde iş süreçlerine dâhil etmeleri için destek sağlamayı hedefleyen programa bu yıl özel sektörün öncü kurumlarından toplam 24 kişi katıldı.

Bu yılki program; Boğaziçi Üniversitesi Kennedy Lodge’da, 20 Temmuz 2017 Perşembe günü 18.30 – 20.30 arasında yeni ve geçmiş dönem mezunlarının katıldığı resepsiyonda 2017 mezunlarının sertifikalarını almalarıyla son buldu.

BSertifika törenine mezunlar ve eğitmenlerin yanı sıra; REC Türkiye, Boğaziçi Üniversitesi ve TÜSİAD’dan yönetici ve akademisyenler katıldı. Katılıcımlar sertifikalarını, REC Türkiye Direktörü Rifat Ünal Sayman, BÜYEM Direktörü Tamer Atabarut ve TÜSİAD Yönetim Kurulu Üyesi ve Sürdürülebilir Kalkınma Yuvarlak Masası Lideri Metin Akman’ın elinden aldılar.

 

KSSP 2017 basın duyurusu için tıklayınız.