KSSP dokuzuncu dönem mezunlarını verdi

Kurumsal Sürdürülebilirlik Sertifika Programı, dokuzuncu dönem Nisan – Haziran 2016 tarihleri arasında Türkiye’nin önde gelen farklı şirketlerinin çeşitli bölümlerinden uzman ve karar vericilerinin katılımları ile tamamlandı. Ayrıca programa konusunda uzman yerli ve yabancı pek çok konuşmacı dahil edilerek bilgi ve tecrübe paylaşımı sağlandı.

Boğaziçi Üniversitesi Kennedy Lodge tesisinin eşsiz manzarası eşliğinde, önceki dönem mezunları, konuşmacılar ve bu yılın 16 katılımcısı ile kapanış töreni 8 Eylül 2016 tarihinde İstanbul’da düzenlendi. 2016 dönemi mezunlarına katılım sertifikaları; TÜSİAD Yönetim Kurulu Üyesi ve Sürdürülebilir Kalkınma Yuvarlak Masası Lideri Metin Akman, Boğaziçi Üniversitesi Yaşamboyu Eğitim Merkezi Direktörü Tamer Atabarut ve REC Türkiye Direktörü Rifat Ünal Sayman açılış konumaları ardından takdim edildi.

2017 dönemindeki onuncu yıla özel hazırlanacak programın duyuruları Ocak ayında yayınlanacak ve etkinlik Nisan ayında başlayacaktır. Programa ilişkin duyurular için KSSP’nin linkedin hesabını takip edebilirsiniz: https://www.linkedin.com/in/kurumsalsurdurulebilirlik

kssp2016_sertifikatoreni-3